سئو و بهینه سازی

سئو یعنی گوگل بفهمه شما خوب هستید

 

کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می‌توان آن را به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. البته خود سئو هم در فارسی بسیار رایج شده و حتی گاهی ترکیب‌های اضافی و توصیفی و عبارات فعلی (مانند بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی) را نیز با آن می‌سازند و به‌کار می‌برند. هدف روش های سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله‌ها و محتوای یک سایت اختصاص دهند. تعریف سئو و چند نکته درباره شاید اینجا کمی با دیگران تفاوت داریم.

سئو سایت مثل سرمایه گذاری میمونه، اگر دقت کنید خودتون متوجه میشید در دنیای امروز که موج حملات تبلیغاتی و داده همه رو فراگرفته درصد توجه به تبلیغات به شدت کاهش پیدا کرده، چون تمامی افراد در مقابل ورود داده به ذهن مقاومت میکنن و زمانی اجازه ورود میدن که خودشون به موضوعی نیاز داشته باشن.

پس شما زمانی که به چیزی نیاز دارید حالا در مورد هر چیزی، تو اینترنت و شبکه های اجتماعی دنبالش میگردید، همه تو گوشی و کامپیوترشون دارن نیازشون رو دنبال میکنن.

این فرصت طلایی یعنی اگر کسب و کاری برای خودش جایگاهی در موتورهای جستجو تصاحب نکنه، به زودی از دور رقابت حذف میشه.

آژانس دیجیتال مارکتینگ در تگ با تیمی مجرب قادر است وب سایت شما را به صورت استاندارد و طبیعی به صفحه اول گوگل برساند. با توجه به اینکه بحث سئو و رتبه‌بندی وب سایت ها بسیار حساس است؛ و طبق الگوریتم خاصی از سمت گوگل اعمال می‌شود. اجرای پروژه‌های سئو به صورت تخصصی از مهمترین نکات برای بهینه سازی سایت و قرار گرفتن سایت در رتبه‌های بالای گوگل است.

ما ضمانتی بر روی رتبه های گوگل نداریم، ولی موفقیت را با متریک های بین المللی تضمین می کنیم. اصول ما، کار بر پایه محتوا به همراه لینک بیلدینگ قدرتمند است و شاید یکی از بزرگترین تجربیات سئو ایران را می بینید. حداقل قیمت سئو ما از 5 میلیون تومان در ماه شروع می شود.

drupal 8
electron js
symfony

بـرای انتخاب بهتــر نیــاز بـه کمـک داریـد؟